Obiekt według naszego projektu nagrodzony!

Obiekt według naszego projektu nagrodzony!

9 maja 2024 r. w siedzibie SARP (Stowarzyszenie Architektów Polskich) w Warszawie mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w gali TOPBuilder, na której nagrodzono obiekt Hillwood Łódź Chocianowice w kategorii New Construction. Nagrodę odebrał Dominik Karczewski – Właściciel biura 5ha i Projektant Główny. 

ℹ️ TOPBuilder to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym. Kapituła złożona z najlepszych Ekspertów nagradza statuetką TOPBuilder najwyższej jakości produkty, usługi i rozwiązania budowlane oraz realizacje, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne. 

Finalnie Inwestycja zrealizowana została w oparciu o system ,,zaprojektuj i wybuduj’’. Byliśmy z Inwestorem już od samego początku procesu, poprzez fazę koncepcyjną, projekt budowlany, wykonawczy, realizację, aż do odbiorów i przekazania budynku do użytkowania.  Dzięki ścisłej współpracy z Generalnym Wykonawcą zadbaliśmy o 100% wygodę Inwestora i prawidłowy przebieg wszystkich etapów. 

Eksperci, z których składa się nasz Zespół posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie, co sprawia, że realizacja obiektów na tak wielką skalę jak Hillwood Łódź Chocianowice jest możliwa! 

Dominik Karczewski z nagrodą TopBuilder

Podczas Gali został przeprowadzony wywiad z Dominikiem Karczewskim – Współwłaścicielem i Architektem Głównym.

"(...) W tym przypadku stawialiśmy przede wszystkim na jakość rozwiązań architektonicznych. Starannie dobieraliśmy materiały, które będą charakteryzowały się między innymi wysoką estetyką oraz trwałością, aby ten budynek w dłuższej perspektywie czasu stanowił wizytówkę miasta i Inwestora. (...)"

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 15.09.2023 r. biuro jest nieczynne. 

Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek!