O nas - 5ha

Innowacyjność, profesjonalizm, funkcjonalność i efektywność w projektowaniu budynków o zastosowaniu przemysłowym

5ha sp. z o.o. - KIM JESTEŚMY?

Biuro projektowania przemysłowego 5ha to wysoce wyspecjalizowany zespół projektantów z branży architektonicznej i konstrukcyjnej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wielkokubaturowych obiektów przemysłowych w całej Polsce. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, najwyższą jakość naszych projektów oraz sumienność i  terminowość w realizacji powierzonych nam zadań. Na co dzień współpracujemy z najlepszymi biurami projektów z branży drogowej, sanitarnej, elektrycznej, HVAC oraz instalacji tryskaczowej i instalacji oddymiania. Współpracujemy z czołowymi rzeczoznawcami w kraju by zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa pożarowego w projektowanych przez nas obiektach. 

BIURO PROJEKTOWANIA PRZEMYSŁOWEGO 5ha
w Łódzi

Co nas wyróżnia?
  • Ogromne doświadczanie projektowe i wykonawcze;
  • znajomość nowoczesnych technologii z zakresu budownictwa przemysłowego;
  • profesjonalizm, sumienność i rzetelność w działaniu;
  • konsekwentne dążenie do osiągania celów w możliwie krótkim czasie;
  • znajomość zmieniających się przepisów, warunków technicznych oraz umiejętność ich wykorzystania w projektach;
  • skuteczność w pracy z organami administracji państwowej.

Jak powstają projekty przemysłowe?

Większość naszych projektów powstaje na zamówienie wiodących firm z sektora Generalnego Wykonawstwa hal przemysłowych, dla których oprócz prac projektowych wykonujemy dokumentację wykonawczą oraz realizujemy bieżące nadzory autorskie na budowach co daj nam przewagę  w postaci praktycznej wiedzy, którą z dużą sumiennością wdrażamy w nasze kolejne projekty. 

Projektanci z zespołu 5ha spędzili mnóstwo godzin na budowach, nadzorach oraz na naradach koordynacyjnych starając się zawsze na bieżąco reagować na zmieniające się potrzeby Inwestorów oraz na aktualne potrzeby biura budowy.

5ha - projektowanie architektoniczne - Poznaj nas:
dominik karczewski architekt przemysłowy ceo łódź

Dominik

CEO 5ha Sp. z o.o. I Główny projektant
Założyciel i główny projektant w pracowni projektowej 5ha.
„NIE BOI SIĘ WYZWAŃ”.
Dlaczego? - "Dlatego, że wiem, że za moimi słowami stoi zgrany i profesjonalny zespół ludzi tworzących 5ha."
Więcej
marek architekt prowadzący biuro 5ha łódź

MAREK

Architekt Prowadzący
Architekt z wieloletnim doświadczeniem, jest odpowiedzialny za bieżącą koordynację międzybranżową projektów na każdym etapie ich realizacji.
Więcej

Agata

Architekt
W zespole 5ha zawsze ambitnie i pozytywnie nastawiona do wyzwań i wdrażania nowych rozwiązań. W karierze zawodowej pracowała przy wielu projektach budowlanych, MPZP oraz większych inwestycjach w grupach deweloperskich.
Więcej
dominik karczewski architekt przemysłowy ceo łódź

„NIE BOI SIĘ WYZWAŃ” … dlaczego?

„Dlatego, że wiem, że za moimi słowami stoi zgrany i profesjonalny zespół ludzi tworzących 5ha.”

Wolny czas stara się spędzać aktywnie z rodziną – „Moje hobby to windsurfing, narty, snowboard I jazda na rowerze górskim”.

Absolwent Politechniki Łódzkiej, magister inżynier architekt, członek Łódzkiej Izby Architektów. Studiował także w Fachhochschule Mainz w Niemczech, letnie praktyki projektowe w dziedzinie projektowania architektonicznego, grafiki, fotografii i wzornictwa odbył w prestiżowej amerykańskiej uczelni Pratt Institute w Nowym Jorku. 

Doświadczania projektowe zdobył m.in. w biurach w Istambule (SAANAL MIRMALIK architectural office design), w Banja Luce w Bośni oraz w łódzkiej pracowni Wilkocki Projekt wywodzącej się z biura NOW etc.

W swojej karierze zawodowej od wielu lat mocno związany z wykonawstwem obiektów przemysłowych. Kilka lat pracował na stanowisku Kierownika Kontraktu nadzorując przede wszystkim właściwą budowę kilku hal produkcyjnych, magazynowych oraz obiektów biurowych i towarzyszących w rodzinnej firmie zajmującej się Generalnym Wykonawstwem hal magazynowych i produkcyjnych w Polsce i na Węgrzech.


Założyciel i  główny projektant w pracowni projektowej 5ha.

Po ponad 13 latach pracy w architekturze, śmiało można powiedzieć, że posiada szeroki wachlarz doświadczeń w projektowaniu i wykonawstwie obiektów wielkokubaturowych. 

marek architekt prowadzący biuro 5ha łódź

Od kilkunastu lat razem z żoną uprawia skoki spadochronowe.

Na swoim koncie ma kilkaset skoków, wszystkie – co do jednego – udane 😊

Absolwent Politechniki Łódzkiej, magister inżynier architekt, członek Łódzkiej Izby Architektów. Od 30 lat w zawodzie architekta.

 

Na swoim koncie ma ponad 100 zrealizowanych projektów, głównie obiektów przemysłowych i biurowych, doskonale czuje się też w projektowaniu budynków mieszkalnych wielorodzinnych i usługowych. W swojej wieloletniej karierze zawodowej miał okazję pracować z najlepszymi łódzkimi biurami projektowymi zdobywając przy tym doświadczanie projektowe.   

W zespole 5ha Marek jest Architektem Prowadzącym odpowiedzialnym m.in. za bieżącą koordynację międzybranżową  projektów na każdym etapie ich realizacji. Jego główne zadanie to również pomoc Inwestorom w aspektach projektowych, doradztwo, proponowanie nowych rozwiązań i rozwiązywanie problemów

 

 

Jego skuteczność jest potwierdzona i zarazem stuprocentowa!

 

Po pracy najlepiej odpręża Ją jazda konna i spędzanie czasu ze swoimi ukochanymi kotami.

Absolwentka Politechniki Gdańskiej z tytułem magistra inżyniera architekta. W swojej karierze zawodowej uczestniczyła w pracach przy projektach budowlanych oraz większych inwestycjach w grupach deweloperskich oraz pracowała przy projektach MPZP w jednostce organizacyjnej miasta Gdańsk.

Rozpoczęła proces zdobywania uprawnień architektonicznych w Pomorskiej Izbie Architektów.

Poza projektowaniem architektonicznym interesuje się także ochroną zabytków – obroniła również pracę magisterską pt. „Teorie konserwatorskie w procesie inwestycyjno-budowlanym” na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Obecnie, po uzyskaniu rekomendacji od profesora Kamila Zeidlera do studiów pod jego przewodnictwem, przygotowuje się do dalszej nauki jako doktorant na Uniwersytecie Gdańskim – kontynuując zdobywanie wiedzy dt. tematyki zabytków  – „Konserwacja, kształtowanie architektury i aranżacja wnętrz obiektów sakralnych” – na Politechnice Krakowskiej.