O nas - 5ha

Innowacyjność, profesjonalizm, funkcjonalność i efektywność w projektowaniu budynków o zastosowaniu przemysłowym

5ha sp. z o.o. - KIM JESTEŚMY?

Biuro projektowania przemysłowego 5ha to wysoce wyspecjalizowany zespół projektantów z branży architektonicznej i konstrukcyjnej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wielkokubaturowych obiektów przemysłowych w całej Polsce. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, najwyższą jakość naszych projektów oraz sumienność i  terminowość w realizacji powierzonych nam zadań. Na co dzień współpracujemy z najlepszymi biurami projektów z branży drogowej, sanitarnej, elektrycznej, HVAC oraz instalacji tryskaczowej i instalacji oddymiania. Współpracujemy z czołowymi rzeczoznawcami w kraju by zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa pożarowego w projektowanych przez nas obiektach. 

BIURO PROJEKTOWANIA PRZEMYSŁOWEGO 5ha
w Łódzi

Co nas wyróżnia?
  • Ogromne doświadczanie projektowe i wykonawcze;
  • znajomość nowoczesnych technologii z zakresu budownictwa przemysłowego;
  • profesjonalizm, sumienność i rzetelność w działaniu;
  • konsekwentne dążenie do osiągania celów w możliwie krótkim czasie;
  • znajomość zmieniających się przepisów, warunków technicznych oraz umiejętność ich wykorzystania w projektach;
  • skuteczność w pracy z organami administracji państwowej.

Jak powstają projekty przemysłowe?

Większość naszych projektów powstaje na zamówienie wiodących firm z sektora Generalnego Wykonawstwa hal przemysłowych, dla których oprócz prac projektowych wykonujemy dokumentację wykonawczą oraz realizujemy bieżące nadzory autorskie na budowach co daj nam przewagę  w postaci praktycznej wiedzy, którą z dużą sumiennością wdrażamy w nasze kolejne projekty. 

Projektanci z zespołu 5ha spędzili mnóstwo godzin na budowach, nadzorach oraz na naradach koordynacyjnych starając się zawsze na bieżąco reagować na zmieniające się potrzeby Inwestorów oraz na aktualne potrzeby biura budowy.

Masz pytania?
5ha - projektowanie architektoniczne - Poznaj nas:
dominik karczewski architekt przemysłowy ceo łódź

Dominik

CEO 5ha Sp. z o.o. I Główny projektant
Założyciel i główny projektant w pracowni projektowej 5ha.
„NIE BOI SIĘ WYZWAŃ”.
Dlaczego? - "Dlatego, że wiem, że za moimi słowami stoi zgrany i profesjonalny zespół ludzi tworzących 5ha."
Więcej

Michał

Kierownik Pracowni Architektonicznej
Architekt z wieloletnim doświadczeniem, jest odpowiedzialny za bieżącą koordynację międzybranżową projektów na każdym etapie ich realizacji.
Więcej

Amelia

Architekt Prowadzący
Absolwentka Politechniki Łódzkiej, magister inżynier architekt, członek Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów.
Więcej
Kobieta Marta z długimi wlosami w niebieskiej koszuli

Marta

Asystentka Architekta
Absolwentka Politechniki Łódzkiej, magister inżynier architekt. W swojej karierze zawodowej uczestniczyła w pracach przy projektach budowlanych budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych oraz projektów wnętrz.
Więcej
marek architekt prowadzący biuro 5ha łódź

MAREK

Architekt Prowadzący
Architekt z wieloletnim doświadczeniem, jest odpowiedzialny za bieżącą koordynację międzybranżową projektów na każdym etapie ich realizacji.
Więcej
dominik karczewski architekt przemysłowy ceo łódź

„NIE BOI SIĘ WYZWAŃ” … dlaczego?

„Dlatego, że wiem, że za moimi słowami stoi zgrany i profesjonalny zespół ludzi tworzących 5ha.”

Wolny czas stara się spędzać aktywnie z rodziną – „Moje hobby to windsurfing, narty, snowboard I jazda na rowerze górskim”.

Absolwent Politechniki Łódzkiej, magister inżynier architekt, członek Łódzkiej Izby Architektów. Studiował także w Fachhochschule Mainz w Niemczech, letnie praktyki projektowe w dziedzinie projektowania architektonicznego, grafiki, fotografii i wzornictwa odbył w prestiżowej amerykańskiej uczelni Pratt Institute w Nowym Jorku. 

Doświadczania projektowe zdobył m.in. w biurach w Istambule (SAANAL MIRMALIK architectural office design), w Banja Luce w Bośni oraz w łódzkiej pracowni Wilkocki Projekt wywodzącej się z biura NOW etc.

W swojej karierze zawodowej od wielu lat mocno związany z wykonawstwem obiektów przemysłowych. Kilka lat pracował na stanowisku Kierownika Kontraktu nadzorując przede wszystkim właściwą budowę kilku hal produkcyjnych, magazynowych oraz obiektów biurowych i towarzyszących w rodzinnej firmie zajmującej się Generalnym Wykonawstwem hal magazynowych i produkcyjnych w Polsce i na Węgrzech.


Założyciel i  główny projektant w pracowni projektowej 5ha.

Po ponad 13 latach pracy w architekturze, śmiało można powiedzieć, że posiada szeroki wachlarz doświadczeń w projektowaniu i wykonawstwie obiektów wielkokubaturowych. 

Prywatnie miłośnik muzyki jazzowej, literatury faktu, podróży i gry w siatkówkę.

Absolwent Politechniki Łódzkiej, magister inżynier architekt, członek Łódzkiej Izby Architektów. Architekt z wieloletnim doświadczeniem, jest odpowiedzialny
za bieżącą koordynację międzybranżową projektów na każdym etapie ich realizacji. Od 20 lat projektuje kreśli, koordynuje
i planuje.

 

Michał, zawsze pełen świeżej energii, pasji zawodowej i zaangażowania w powierzone mu projekty. Ma bogate doświadczenie
w projektowaniu wszelkich obiektów kubaturowych, ale aktualnie specjalizuje się w projektach przemysłowych i biurowych.

 

W zespole 5ha jest Kierownikiem Pracowni Architektonicznej  odpowiedzialnym m.in.
za bieżącą koordynację międzybranżową  projektów na każdym etapie ich realizacji. Jego głównym zadaniem jest również pomoc Inwestorom w aspektach projektowych, doradztwo, proponowanie nowych rozwiązań i rozwiązywanie bieżących problemów. Pełni funkcje reprezentacyjną podczas wizyt
na budowach, prezentując zaawansowanie
prac oraz skalę przedsięwzięcia. 

Najbardziej odpręża ją rozwiązywanie zagadek logicznych. Moje hobby to narty, wspinaczka, pływanie oraz żeglowanie jachtem po ciepłych morzach.

Absolwentka Politechniki Łódzkiej, magister inżynier architekt, członek Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów.

W swojej karierze zawodowej uczestniczyła
w pracach przy projektach budowlanych budynków biurowych, handlowo-usługowych oraz mieszkalnych wielorodzinnych i jednorodzinnych.

W zespole 5ha jest odpowiedzialna m.in.
za bieżącą koordynację międzybranżową projektów
na każdym etapie ich realizacji.


Kobieta Marta z długimi wlosami w niebieskiej koszuli

Po pracy uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, jest miłośniczką podróży, górskich wędrówek i próbowania nowych sportów. 

Absolwentka Politechniki Łódzkiej, magister inżynier architekt. W swojej karierze zawodowej uczestniczyła w pracach przy projektach budowlanych budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych oraz projektów wnętrz. 

W zespole 5ha, pod okiem architektów prowadzących, pomaga w przygotowaniu projektów budynków przemysłowych i biurowych. 

marek architekt prowadzący biuro 5ha łódź

Od kilkunastu lat razem z żoną uprawia skoki spadochronowe.

Na swoim koncie ma kilkaset skoków, wszystkie – co do jednego – udane 😊

Absolwent Politechniki Łódzkiej, magister inżynier architekt, członek Łódzkiej Izby Architektów. Od 30 lat w zawodzie architekta.

 

Na swoim koncie ma ponad 100 zrealizowanych projektów, głównie obiektów przemysłowych i biurowych, doskonale czuje się też w projektowaniu budynków mieszkalnych wielorodzinnych i usługowych. W swojej wieloletniej karierze zawodowej miał okazję pracować z najlepszymi łódzkimi biurami projektowymi zdobywając przy tym doświadczanie projektowe.   

W zespole 5ha Marek jest Architektem Prowadzącym odpowiedzialnym m.in. za bieżącą koordynację międzybranżową  projektów na każdym etapie ich realizacji. Jego główne zadanie to również pomoc Inwestorom w aspektach projektowych, doradztwo, proponowanie nowych rozwiązań i rozwiązywanie problemów

 

 

Jego skuteczność jest potwierdzona i zarazem stuprocentowa!

 

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 15.09.2023 r. biuro jest nieczynne. 

Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek!